Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos

ATIDARYTAS UNIVERSALUS KAIRIŲ SPORTO KOMPLEKSAS – DŽIUGINA BENDRUOMENĘ IR AKTYVAUS LAISVALAIKIO MĖGĖJUS (papildyta nuotraukomis)

2020-05-29 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos

Penktadienį Kairių miestelyje įrengtu ir pradedančiu veikti universaliu sporto kompleksu pasidžiaugti ir pasidalyti idėjomis, kaip aktyviau išnaudoti šią unikalią miestelio vietą susitiko Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras, seniūno pavaduotoja Alma Macijauskienė, mokyklos direktorius Artūras Kulikauskas, mokiniai bei mokytojai, Kairių darželio direktorė Dalia Gricienė su darželio bendruomenės nariais, aktyvios ir iniciatyvios kairiškės Irena Laurinaitienė, Jurga Mikelionienė, miestelio neįgaliųjų organizacijos atstovai bei būrys aktyvaus Kairių jaunimo.

Šiame susitikime taip pat dalyvavo Savivaldybės specialistai, prisidėję prie universalaus sporto komplekso Kairiuose projekto rengimo ir įgyvendinimo – Investicijų ir projektų valdymo skyriaus vedėja Ineta Navickaitė, Turto valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Sigitas Getneris bei šio projekto rangovo UAB „Avona“ atstovai.

Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras susirinkusiems palinkėjo, kad universali aikštelė visada būtų pilna sportuojančių, aktyviai laisvalaikį leidžiančių žmonių – tam ji ir statyta. Čia įrengta ir  žaidimų aikštelė vaikams. Įteikdamas simbolines dovanėles – angeliukų skulptūrėles meras linkėjo, kad sportuojantys nepatirtų traumų ir leistų laisvalaikį saugiai.

Universaliame sporto aikštyne įrengtos krepšinio, tinklinio, teniso, futbolo aikštelės, taip pat žaidimų aikštelė jaunesniojo amžiaus vaikams.

Kairių miestelio vaikai ir jaunimas džiaugėsi, kad šis projektas baigtas labai laiku, kai atšilo orai ir pats malonumas čia aktyviai leisti laisvalaikį, jie sakė, kad labai laukė, kol šis universalus sporto kompleksas atvers duris. Susirinkusieji akcentavo ir džiaugėsi, kad gyventojų pageidavimai buvo išgirsti – šis kompleksas pastatytas geroje, patogioje ir labai vaizdingoje miestelio vietoje tarp ežero ir mokyklos – kur tiek daug sportuojančio jaunimo.

Kairių miestelio patriotė, daugelio iniciatyvų autorė Irena Laurinaitienė teigė, kad vieta tokiam kompleksui pasirinkta puiki, projektas labai reikalingas miestelio bendruomenei, jos aktyviam laisvalaikiui.

Aktyvi sporto entuziastė kairiškė Jurga Milelionienė pažadėjo organizuoti kuo daugiau įvairių sporto renginių, kurie burtų miestelio bendruomenę aktyviai ir prasmingai leisti laisvalaikį.

Universalus sporto kompleksas – projekto „Kairių miestelio bendruomeninės ir viešosios infrastruktūros kompleksiškas atnaujinimas“ dalis. Šis projektas, kuris jau baigiamas įgyvendinti, apima miestelio centrinės dalies ir kitų viešųjų erdvių atnaujinimą.

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Autorės, Zigmo Ripinskio nuotraukos

Sutikimas viešinti gautas

Informacija atnaujinta 2020-06-01 16:08

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}