Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos

AKCIJA „AČIŪ, LIETUVA“ NUVILNIS PER VISĄ ŠALĮ IR ŠIAULIŲ RAJONĄ!

2020-05-27 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos

Birželio 1 dieną 17 valandą visoje šalyje vyks ypatinga akcija „Ačiū, Lietuva“, kurios metu, viešose erdvėse, laikantis visų saugumo reikalavimų, padėkosime Lietuvos žmonėms už sėkmingai nugalėtą pirmąją COVID-19 bangą, ir pakviesime išlaikyti susitelkimą bei viltį, kad ryžtingai įveiksime visus dar laukiančius sunkumus.

Tegul „Ačiū, Lietuva“ nuskamba muzikos garsais visoje šalyje: ant Vyriausybės, ministerijų, savivaldybių administracijų ir kultūros įstaigų stogų, skveruose, aikštėse ar parkuose.

Padėkokime medikams ir pareigūnams, socialiniams darbuotojams ir savanoriams, pardavėjams ir vaistininkams, verslininkams, padėjusiems apsirūpinti apsaugos priemonėmis ir būtiniausiomis paslaugomis. Teskamba „Ačiū, Lietuva“ visiems, kurie drausmingai laikėsi karantino.

Prie šios akcijos prisijungia ir Šiaulių rajonas! Šventę organizuoja rajono savivaldybės kultūros centras bei jo filialai. Muzika, padėka Lietuvai ir jos žmonėms skambės rajono kaimuose, miesteliuose ir Kuršėnų mieste! Renginių laikas ir vieta nurodyti plakate (žr. paveikslėlį)

Kviečiame visus dalyvauti laikantis visų šiam karantino laikotarpiui būtinų saugomo priemonių.

ŠRSKC informacija

Informacija atnaujinta 2020-05-28 08:33

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}