2019 m. balandžio 24 d., trečiadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Mobilus darbas su jaunimu

Mobilus darbas su jaunimu įtraukia Šiaulių rajono jaunimą

Mobilus darbas Šiaulių rajone

Mobilaus darbo su jaunimu paslaugų kokybės standartas

Dirbti su jaunimu neįmanoma nustoti. Kur dėsime kablelį? 

 

 

Patirtimi dalintasi Lietuvos jaunimo darbuotojų asociacijos susitikime/mokymuose mokymų centre „Daugirdiškėse“, Trakų rajone.

Lapkričio 26–27 dienomis Šiaulių r. švietimo centro metodininkė darbui su jaunimu/mobili darbuotoja Vaidutė Gailiutė buvo kviečiama į „Jaunimo darbuotojo rudens akademija 2016“ mokymus pristatyti Mobilaus darbo su jaunimu kaimiškose Šiaulių rajono teritorijose patirtį.

Mokymų tikslas - skatinti jaunimo darbuotojo pripažinimą Lietuvoje, didinti darbo su jaunimu vertės suvokimą visuomenėje, diskutuoti darbo su jaunimu matomumo, įtakos, integracijos ir kitais klausimais. Mokymų dalyviai – Jaunimo ir su jaunimu dirbantys asmenys, jaunimo politikos formuotojai ir kiti suinteresuoti asmenys.

Vaidutė Gailiutė pristatė mobilaus darbo su jaunimu Šiaulių rajone darbo grafiką, kokiu principu buvo atrinkti kaimai, kuriuose yra vykdomas mobilus darbas su jaunimu, kokiomis formomis dirbama. Papasakojo apie jaunimui iškylančius klausimus, koks jų laisvalaikis kaime, kokios esamos laisvalaikio praleidimo formos, ar jos atliepia jaunuolių poreikius.

Kadangi mokymuose dalyvavo daugelis Lietuvos jaunimo darbuotojų, klausimų pranešėjai netrūko. Susirinkusieji intensyviai domėjosi mobilaus darbo su jaunimu ypatumais, daugeliui susirūpinimą kėlė vieno darbuotojo klausimas, darbuotojo fizinis ir emocinis saugumas darbo metu.

Mobilus darbas su jaunimu Lietuvoje vykdomas vos keliose savivaldybėse, tad susirinkusieji džiaugėsi, kad Šiaulių rajono jaunimas turi galimybę gauti tokią paslaugą. Lietuvos jaunimo darbuotojų asociacijos nariai galvojo apie galimybę kitų rajonų specialistams atvykti į Šiaulių rajoną pasižiūrėti į vykstantį darbą iš arčiau. Pasisemti patirties.

 

Jaunimo reikalų koordinatorė

Simona Dambrauskienė

 

Spausdinimo versija   Paskutinis atnaujinimas: 2017-12-06 15:53:29 Atgal