2019 m. spalio 14 d., pirmadienis
Spausdinti puslapio vidurį

Naujienos
Aktualijos
2019-10-14

Asociacija „Micaičių bendruomenė“ įgyvendino projektą „MICAIČIŲ BENDRUOMENĖS TERITORIJOJE VAIKŲ AIKŠTELĖS ĮRENGIMAS IR PRIEŽIŪRA“ pagal „Kaimo vietovės viešųjų erdvių sutvarkymas, pritaikant jas kaimo gyventojų poreikiams“, kurio metu buvo įsigytas vejos traktoriukas ir vaikų žaidimų aikštelė skirta Micaičių kaimo ir bendruomenės gyventojams.

2019-10-14

Šiaulių rajono savivaldybės Kuršėnų vaikų globos namuose apsilankęs socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, ministro patarėjas Liutauras Vičkačka bei ministerijos vyriausioji patarėja bendradarbiavimo su savivaldybėmis klausimais Daina Urbonaitienė su rajono savivaldybės vadovais – mero pavaduotoju Česlovu Greičiumi, administracijos direktoriaus pavaduotoja Regina Rupšiene, socialinės globos, apsaugos ir paramos, vaiko teisių apsaugos specialistais diskutavo apie permainas instituciniuose vaikų ir neįgaliųjų globos namuose.

2019-10-14

Artėja į pabaigą Kuršėnų miesto Birutės gatvės kapitalinio remonto projektas, o tai reiškia, jog šioje gatvėje pakeista gatvės danga. Žvyro dangą pakeitė asfaltas. Dabar, atlikus kapitalinio remonto darbus, padidės saugumas, paklota nauja kelio danga užtikrins tolygų automobilių eismą, sumažės automobilių keliamas triukšmas, oro tarša kietosiomis dalelėmis, pagerės vietinių gyventojų gyvenimo kokybė.

2019-10-12

Vietos savivaldos dienos proga Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras dalyvavo Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos iniciatyva Valdovų rūmuose surengtame Regionų forume, skirtame Vietos savivaldos dienai pažymėti ir svarbiausiems regionų plėtros klausimams aptarti. Vakare meras drauge su Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotoju Česlovu Greičiumi, Savivaldybės administracijos direktoriumi Gipoldu Karkleliu, Tarybos nariais, Savivaldybės administracijos darbuotojais dalyvavo 14-ąjį kartą surengtose "Auksinių krivūlių" nominacijų vakare.

2019-10-11

Spalio 10-ąją, minint Vietos savivaldos dieną, Šiaulių rajono savivaldybės administracijos darbuotojai, seniūnijų ir seniūnaitijų atstovai  - gerokai per 200 žmonių - dalyvavo šiai progai skirtuose renginiuose. Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras, jo pavaduotojas Česlovas Greičius, Savivaldybės administracijos direktorius Gipoldas Karklelis, jo pavaduotoja Regina Rupšienė, rajono tarybos nariai pasveikino visus su profesine švente, palinkėta dirbti susitelkus, nuoširdžiai Šiaulių rajono gyventojų labui.

2019-10-11

Spalio 10 d. Šiaulių rajono savivaldybėje pristatytas Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos igyvendinamas projektas „JUDAM“. Projekto tikslas - mažinti nedirbančio, nesimokančio, mokymuose nedalyvaujančio, užimtumo tarnyboje neregistruoto 15-29 m. amžiaus jaunimo skaičių, įgyvendinant ankstyvos intervencijos ir aktyvumo skatinimo priemones, atsižvelgiant į jauno asmens poreikius ir galimybes.

2019-10-11

Spalio 8-ąją Šiaulių rajono Bubių mokykla, įkurta grafo Dmitrijaus Zubovo 1899 metais, minėjo 120 metų jubiliejų. Šia proga visą dieną mokykloje vyko šventė. Atvykstančius į šventę pasitiko gyvas laukų ir darželių augalų ir gėrybių kilimas, atidaryta paroda, o į koncertą pakvietė grafų Zubovų palikuonis, žymus pianistas Rokas Zubovas.

2019-10-11

2019 m. spalio 11 d., Šiauliai. Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Šiaulių AVMI) informuoja, kad Šiaulių apskrityje yra apie 12 tūkst. gyventojų, vykdančių individualią veiklą ir besinaudojančių Mano VMI e. paslaugomis. Šiems žmonėms nuo šių metų pradžios pasiūlyta dar viena nemokama e. paslauga – virtualaus buhalterio i.APS programa. Ji leidžia smulkiajam verslininkui paprasčiau tvarkyti savo pajamas ir išlaidas, atsisakyti popierinių pajamų - išlaidų žurnalų pildymo, nesukti galvos pildant gyventojų pajamų mokesčio (GPM) deklaracijas. Ją suformuos VMI, ir i.APS programos naudotojui beliks tik peržiūrėti  bei vieno mygtuko paspaudimu pateikti.  

2019-10-11

Ruduo jau įpusėjo, bet džiugu, kad galime pasidžiaugti vasaros įdirbio vaisiais. Vasarą šalyje jau ketvirtus metus vykdytas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos inicijuotas mokinių užimtumo projektas “Atverk duris vasarai”, kuriame aktyviai nuo pačios pradžios dalyvauja ir mūsų mokykla. Buvome pastebėti, įvertinti ir pakviesti dalyvauti apdovanojimo ceremonijoje, kuri vyko Varšuvoje.

2019-10-10

2019 m. spalio 3 dieną, Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyrius, pradėjo įgyvendinti projekto „Kino pažinimo erdvės įkūrimas Kuršėnuose“ II etapą „Kinas + fotomenas“ (dalinai finansuoja Lietuvos Kultūros taryba) baigiamąjį etapą. Projektu siekiama toliau didinti ir plėsti fotomeno kūrėjų ratą. Projekto dalyviai užsiėmimuose gali atskleisti, ugdyti ir vystyti savo kūrybinį potencialą, tapti intelektualiais kino žiūrovais, žinovais ir prasmingai dalyvauti edukacinėse kino pažinimo veiklose, bei plėsti ir gilinti saviraiškos galimybes fotografijos mene.

 1 2 3 4 5